خانه هوشمند شرکت اپل (HomeKit)


محصول HomeKit در واقع یک چارچوب برای برقرای ارتباط و کنترل تجهیزات متصل به آن در خانه کاربر می‌باشد. این امکان وجود دارد که کاربران را از تجهیزات جانبی موجود در منزل آگاه و آن‌ تجهیزات را پیکربندی نمود و همچنین می‌توان عملیاتی برای کنترل نمودن این وسایل نیز انجام داد. علاوه بر این، کاربران می‌توانند عملیات مورد نظر را گروه‌بندی نموده و با استفاده از دستیار صوتی Siri بین آن‌ها جابه‌جا شوند.


خانه هوشمند شرکت اپل (HomeKit)

یک خانه هوشمند، باهوش‌تر می‌شود


با این کاربرد جدید در خانه هوشمند، می‌توان همه تجهیزات جانبی HomeKit را به‌صورت امن و با استفاده از تجهیزات iOS کنترل نمود؛ با استفاده از آیفون چراغ‌ها را خاموش نمود، با استفاده از iPad خود از شخص پشت در مطلع شد و حتی همه چیز را با استفاده از Apple TV کنترل نمود. استفاده از HomeKit باعث می‌شود همه دستگاه‌های متصل به آن، سخت‌تر و با هوشمندی بیشتری کار کنند.یک راه‌کار ساده برای کنترل بسیاری از تجهیزات جانبی


فارغ از اینکه کدام وسیله جانبی متصل به HomeKit را انتخاب می‌کنید، خانه هوشمند اپل کنترل همه آن‌ها از یک نقطه را ساده کرده است. بیش از 50 برند در دنیا محصولاتی را تولید کرده‌اند که با چارچوب HomeKit سازگار هستند و تعداد این وسایل جانبی هر روز بیشتر می‌شود. هر یک از این محصولات توسط اپل بررسی و تأیید شده‌اند تا به این ترتیب امنیت آن‌ها به‌هنگام استفاده تضمین شود.


خانه هوشمند شرکت اپل (HomeKit)
خانه هوشمند شرکت اپل (HomeKit)
محصولات پیام پارس