الامپ‌های بادکنکی، مناسب برای استفاده درسقف

لامپ‌های بادکنکی گونه‌ای از حباب‌های لامپ‌های روشنایی است که از خاطرات دوران کودکی الهام گرفته شده‌اند و برای استفاده در اتاق کودکان، گلخانه‌ها یا هر مکانی با حس سرگرمی مناسب است.


خانه مدرن شبیه کشتی

لامپ‌های بادکنکی نیز گونه‌ای از همین لامپ‌های روشنایی بوده که دارای حسی سرگرم‌کننده و خاطره‌انگیز هستند. با استفاده از این لامپ‌ها می‌توان به دوران ساده و پر از بازی کودکی سفر نمود. البته این نوع بادکنک در هوا شناور نیست و به این ترتیب بدون آن‌که از مکان خود جابه‌جا شود می‌‌توان از نور و زیبایی آن استفاده نمود. این نوع لامپ روشنایی در هشت رنگ قرمز، سبز، نارنجی، آبی، فیروزه‌ای، خاکستری، زرد و نیز به رنگ عقیق وجود داشته و دارای سه اندازه کوچک، متوسط و بزرگ است.


با توجه به آن‌چه کارخانه سازنده این محصول بیان نموده است، می‌توان رنگ مورد و اندازه مورد نظر آن را انتخاب نمود اما تحویل محصول با اندازه بزرگ ممکن است کمی به طول بیانجامد.


خانه مدرن شبیه کشتی

لامپ‌های بادکنکی سقفی از شیشه سه‌لایه و هرکدام در کشور جمهوری چک به‌صورت دستی توسط Brokis ساخته شده‌اند و توسط شرکت روشنایی John Moncrieff Lighting برای مشتری حمل می‌شوند.خانه مدرن شبیه کشتی

لامپ‌های بادکنکی کوچک در اندازه تقریبی 25cm x H26.5cm، لامپ‌های بادکنکی متوسط در اندازه 30cm x H31.8cm و لامپ‌های بادکنکی بزرگ در اندازه تقریبی 40cm x H42.5cm در دسترس هستند.خانه مدرن شبیه کشتی

در لامپ‌های بادکنکی سقفی از لامپ‌های حبابی استاندارد استفاده می‌شود و همانند هر نوع لامپ سقفی یا دیواری دیگری، به‌کمک پیچ‌هایی با اندازه استاندارد در سقف پیچ می شوند. بسته به اندازه‌ای که برای این محصول سفارش داده می‌شود می‌توان از لامپ‌های E27 با توان 15 تا 23 وات استفاده نمود. البته توصیه می‌شود که سیم‌کشی ساختمان توسط افراد متخصص و مطابق با استادردهای سیم‌کشی هر کشور انجام گیرد.
محصولات پیام پارس